Najmodniejsze okulary
  Słoneczna promocja! Okulary przeciwsłoneczne gratis    
 
 
 
 
 
 


 

Nasza oferta

Seria Virtual Okulary mogą nadać określony wyraz twarzy. Cały problem w tym, aby oprawka była właściwie dobrana. Wśród ponad 1500 przeróżnych oprawek każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tu największy na Podlasiu ich wybór. Wszystkie są estetyczne: tradycyjne i najnowsze, drogie i tanie. Można wybrać modną oprawkę już za 20 zł; ale także luksusową - prawdziwe cacko - z tytanu, pozłacaną - za 1500 zł.

W AndyOptic pracują doskonali specjaliści z wieloletnią praktyką. Badają wzrok przy pomocy najnowocześniejszej japońskiej aparatury diagnostycznej. Po badaniu komputerowym popartym badaniem optycznym doradzą soczewki korekcyjne lub soczewki kontaktowe. Jeżeli pacjent zdecyduje się na okulary, będą one wykonane na poczekaniu, a najnowocześniejsza szlifierka komputerowa wykona je szybko i bezbłędnie, z dokładnością do setnych części milimetra.

Soczewki kontaktowe także można dobrać na poczekaniu. Do wyboru: ekologiczne miękkie, wysoko uwodnione do przedłużonego noszenia, z filtrem ultrafioletowym chroniącym przed działaniem dziury ozonowej i promieniowaniem monitorów komputerowych, albo soczewki jednorazowe, tygodniowe.

Najtrudniej jest zbadać wzrok małego dziecka, ale dla okulistów z AndyOptic nie stanowi to żadnego problemu. Tutejsi lekarze wyspecjalizowani w podejściu do dzieci badają z powodzeniem nawet 2-letnie maluchy. W naszym salonie w domu handlowym "Marko" mamy około 500 modeli opraw okularowych dla dzieci.

Do naszych zakładów warto przyjechać jeszcze z jednego powodu - właśnie tu badanie wzroku: badanie komputerowe i optyczne kosztuje tylko 50 zł. Jeśli bezpośrednio po badaniu pacjent wykona okulary lub zakupi soczewki kontaktowe opłata ta zostanie odjęta od rachunku! Jeśli zaś na zakup w naszej firmie zdecyduje się po jakims czasie, wtedy po okazaniu paragonu potwierdzająego opłatę za badanie dostanie upust w wysokości uiszczonej opłaty.

UWAGA!!! Okulary zawsze musi dobrać lekarz.

 
  ©2003 ANDY OPTIC gomedia