Najmodniejsze okulary
  Słoneczna promocja! Okulary przeciwsłoneczne gratis    Największy wybór okularów dziecięcych

 

Historia ANDYOPTIC

W 1999 roku rynek optyczny w Białymstoku odbiegał w znacznym stopniu od standardów ogólnopolskich nie mówiąc już o europejskich. Klient, który chciał być "na bieżąco" w sprawach mody okularowej czy też najnowszych konstrukcji soczewek okularowych musiał odwiedzać salony optyczne w Warszawie lub nie przymierzając w Paryżu.

Wyzwanie rynku dostrzegł Andy - człowiek będący przedstawicielem handlowym w branży optycznej od końca lat 80-ych. Zebrane przez 10 lat doświadczenia i wiedzę zainwestował w logo AndyOptic. Pojawiła się nowa jakość.

W zakładach AndyOptic potraktowano usługę optyczną w sposób kompleksowy. Klient mógł w jednym miejscu określić wadę wzroku i dobrać oprawę w zależności od gustu opierając się na pomocy wysoce kwalifikowanego personelu. Tasiemcowe kolejki do okulistów w przychodniach rejonowych stały się historią dla naszych zleceniodawców. Wypełniając lukę na rynku dotyczącą wymagającej klienteli nie zapomnieliśmy o kliencie mniej zamożnym.

Korzystając z kontaktów handlowych na całym świecie stworzyliśmy kolekcję opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych unikalną w skali Podlasia i kraju. I tak np. zakres cen w wypadku okularów korekcyjnych waha się od 18 do 7500 PLN.

Świadczy to o wszechstronności obsługi. Obecnie firma rozwija się w sposób dynamiczny niosąc nową jakość coraz dalej od Białegostoku. Wszechstronność i umacniająca się wiarygodność pomnaża rzeszę naszych zadowolonych klientów w Zambrowie czy też Wysokim Mazowieckim.

Plan perspektywiczny rozwoju firmy przewiduje dalszy rozwój...

 
  ©2003 ANDY OPTIC gomedia