Najmodniejsze okulary
  Słoneczna promocja! Okulary przeciwsłoneczne gratis    
 

Artykuły ANDY'ego w Gazecie Wyborczej.

OPTYKA XXI WIEKU

Od wielu lat w krajach Europy Środkowej wprowadza się kompleksowość usług optyczno- okulistycznych. Polega to no diagnozowaniu wad wzroku, dobraniu oprawy okularowej oraz soczewek i wykonania gotowego produktu, jakim są wysokiej jakości okulary korekcyjne.
Cały ten proces wykonany przy udziale najwyższej klasy sprzętu i wysoce kwalifikowanego personelu zajmuje około jednej godziny. Dzięki temu klient zaoszczędza wiele czasu, który straciłby np. na przesiadywaniu w kolejkach przychodni rejonowych. Następnym plusem kompleksowości usług optyczno okulistycznych jest bezpłatne badanie wzroku dla klientów, którzy później wykonają okulary.

Istotnym czynnikiem na etapie korekcji wzroku jest właściwy dobór typu soczewek okularowych lub kontaktowych w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Rodzaj soczewek powinien uwzględniać charakter wykonywanej pracy oraz tryb życia człowieka. W chwili obecnej na polskim rynku potencjalny nabywca może dobrać dla siebie najwyższej jakości okulary produkcji niemieckiej, włoskiej, francuskiej, japońskiej, szwedzkiej lub inne.

Różnią się one między sobą materiałem, z którego są wykonane, funkcjami, jakie mają spełniać, a także dokładnością parametrów optycznych. Hitem ostatniego sezonu są soczewki progresywne będące kontynuacją konstrukcji szkieł dwuogniskowych. Ich komfort eksploatacji jest nieporównywalny - daje możliwość widzenia w dali i w bliży z łagodnym przejściem w sektorze średniego widzenia. Mówiąc pokrótce, klient używający szkieł progresywnych wyraźnie widzi z każdej odległości. Również dużym popytem cieszą się soczewki fotochromatyczne z wielowarstwowymi powłokami uszlachetniającymi. Mogą być one stosowane zarówno do pracy przy komputerze, jak i do jazdy samochodem, a także jako okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu zaoszczędzamy pieniądze, które wydalibyśmy na kilka par okularów. Jak widać, tylko kompleksowość świadczonych usług optyczno-o kubistycznych pozwala zaoszczędzić nasz cenny czas, pieniądze, a co najważniejsze otrzymać produkt najwyższej jakości praktyczny, na co dzień oraz dopasowany całkowicie do naszej wady wzroku, a także wymagań estetycznych.

Następny artykuł "Pozorna oszczędność" >>

 
  ©2003 ANDY OPTIC gomedia